Balayage Hand Dyed Pascuali (alpaka, merino vilna) mezgimo siūlai

18.95 

Sudėtis: 80 % alpakų vilna, 20 % ekologiška merino vilna
Svoris/ilgis: 50 g apie 175 m
Rekomenduojamas virbalų dydis: 3.25 mm
Mezgimo tankumas: 10 x 10 cm = 28 akys x 36 eilių
Priežiūra: skalbti rankomis drungname vandenyje su švelniu vilnos plovikliu

Pridėkite į krepšelį

Balayage Hand Dyed Pascuali (alpaka, merino vilna) mezgimo siūlai 18.95 

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už €60

  • Užsisakyk iki 14.30 ir išsiųsime Jūsų užsakymą tą pačią dieną
  • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje 🇱🇹
  • 14 dienų prekių grąžinimas
Saugūs apmokėjimai

saugus-atsiskaitymas-paysera-transparent-siulu dama-nuo siulo iki mezginio

Balayage Hand Dyed Pascuali (alpaka, merino vilna) mezgimo siūlai

 

Balayage Hand Dyed Pascuali pagaminti iš jauniklių alpakų ir ekologiškos merino vilnos

Balayage Hand Dyed išsiskiria savo unikalumu ir fantastiška spalvų palete. Aštuonios spalvos yra margintos rankomis.

Balayage 12 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt Pascuali (Vokietija) <strong>Sudėtis</strong>: 80 % alpakų vilna, 20 % ekologiška merino vilna <strong>Svoris/ilgis</strong>: 50 g apie 175 m <strong>Rekomenduojamas virbalų dydis</strong>: 3.25 mm <strong>Mezgimo tankumas</strong>: 10 x 10 cm = 28 akys x 36 eilių <strong>Priežiūra</strong>: skalbti rankomis drungname vandenyje su švelniu vilnos plovikliu Balayage Balayage 13 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt Pascuali (Vokietija) <strong>Sudėtis</strong>: 80 % alpakų vilna, 20 % ekologiška merino vilna <strong>Svoris/ilgis</strong>: 50 g apie 175 m <strong>Rekomenduojamas virbalų dydis</strong>: 3.25 mm <strong>Mezgimo tankumas</strong>: 10 x 10 cm = 28 akys x 36 eilių <strong>Priežiūra</strong>: skalbti rankomis drungname vandenyje su švelniu vilnos plovikliu Balayage

Rankomis dažyti siūlai paprastai išsiskiria ryškiomis spalvomis ir niekada neturi vienodo spalvos tono

Siūlai Balayage Hand Dyed sukurti kartu su dizainere Melanie Berg. Jie išsiskiria ne tik kokybe, bet ir fantastiška spalvų palete.

 

Balayage Hand Dyed iš kitų mezgimo siūlų išskiria prabangia sudėtimi:

  • 80% alpakų vilna (jauniklių) Peru
  • 20% ekologiška merino vilna

 

Merino vilna  yra sertifikuota RWS (Responsible Wool Standard). RWS yra savanoriškas pasaulinis standartas, kuriuo stebima ūkių praktika ir užtikrinama, kad gyvūnai būtų auginami pagal rūšį ir žemė būtų tvarkoma tvariai. Ypatingas dėmesys skiriamas dirvožemio sveikatai ir vietos biologinei įvairovei palaikyti, vietinių rūšių apsaugai, piemenų ir ūkininkų darbo saugai, socialinei apsaugai ir sąžiningoms darbo sąlygoms. Merino vilna yra be muliavimo, kilusi iš Argentinos ir turi GOTS sertifikatą. Tai reiškia, kad gyvūnai laikomi pagal ekologinius standartus, o siūlų gamyboje nenaudojami nuodingi balikliai, dažai ar kt. cheminės medžiagos.

 

Megzdami rankomis dažytus siūlus, niekada nemegzkite kol išsinaudos kamuoliukas, kad galėtumėte pradėti kitą. Kodėl? Norėdami gauti optimalų rezultatą, megzkite su dviem kamuoliukais vienu metu, pakaitomis juos keisdami. Mezgant tokiu metodu, užmaskuojami bet kokie spalvų neatitikimai.

Balayage Pascuali mezgimo siulai siulu dama mezgimo siulai siulai vaikams suaugusiems siulai visiems sezonams margi siulai siulai skaroms megztukams palaidinems siulu dama

Priežiūra: Rekomenduojame mezginį iš Balayage Hand Dyed Pascuali siūlų skalbti rankomis drungname vandenyje su švelniu vilnos plovikliu. Išdžiovinkite horizontalioje padėtyje, geriausia ant kilpinio rankšluosčio, kad išvengtumėte tempimo. Jokiu būdu nedžiovinkite tiesiai ant šilumos šaltinio arba skaisčioje saulėje!

 

APIE PASCUALI

Papildoma informacija

Svoris 50 g
Spalva filtrui: pasirinkite norimą prekės variaciją ⬇️

Margi

Siūlų gamintojas: pasirinkite norimą prekės variaciją ⬇️

Pascuali (Vokietija)

Sudėtis: pasirinkite norimą prekės variaciją ⬇️

Alpakos vilna, Merinosų vilna

Kamuoliuko svoris, g: pasirinkite norimą prekės variaciją ⬇️

50 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.