Pirmadieniais – Penktadieniais 8:30 – 16:30 | Tel.: +370 6733 8583

Search
Search

Drops Alpaca (alpakos vilna) mezgimo siūlai

AKCIJA!

Drops Alpaca (alpakos vilna) mezgimo siūlai

2.50 

2.50 

Sudėtis: 100 % alpakos vilna
Svoris/ilgis: 50 g apie 167 m
Rekomenduojamas virbalų dydis: 2,5 – 3,5 mm
Mezgimo tankumas: 10 x 10 cm = 23 akys x 30 eilių
Priežiūra: skalbti rankomis, max 30°C

Nėra sandelyje?

Dalinkis su draugais

Nėra sandelyje?

Dalinkis su draugais

Drops Alpaca (alpakos vilna) mezgimo siūlai

 

Išskirtiniai DROPS Alpaca užburia nuo pirmo prisilietimo. Šie mezgimo siūlai, pagaminti iš 100% alpakos vilnos, yra tiesiog prabanga kiekvienai mezgėjai. 

Alpakos vilnos siūlai yra išskirtinai naudingi ir praturtins kiekvieną jūsų mezgimo projektą. Ši natūrali vilna turi daug privalumų, ji gali padaryti jūsų darbus ypatingais ir išskirtiniais. Štai kelios ypatybės, kuo ypatinga alpakos vilna :

 

  1. Šiluma ir švelnumas: Alpakos vilna yra žinoma dėl savo ypatingos šilumos. Alpakos vilna yra 7 kartus šiltesnė nei merinosų avių vilna.
  2. Hipoalergiškumas: Alpakos vilna dažnai yra hipoalerginė, nes beveik neturi lanolino – medžiagos, kuri gali sukelti alergiją. Tai reiškia, kad alpakos vilnos siūlai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems yra jautri oda ar yra alergija vilnai.
  3. Universalumas: Alpakos vilnos siūlai tinkami įvairiems projektams – nuo šiltų žieminių megztinių iki švelnių aksesuarų. Jie suteikia galimybę kurti įvairiapusius ir stilingus darbus visai šeimai.
  4. Ilgaamžiškumas: Siūlai yra suvyti iš 3 gijų ir susukti taip, kad būtų išgautas tvirtas ir atsparus paviršius. Alpakos vilna yra tvirta ir ilgaamžė medžiaga. Jūsų mezginiai išliks gražūs ir nepakitusių savybių ilgą laiką. O nusprendę pakeisti ir atnaujinti, galėsite išardyti, permegzti ir sukurti naują mezginį.
  5. Natūralumas ir darnumas: Alpakos vilna yra natūrali, o jos gamyba gali būti tvari.. Pasirinkdami alpakos vilnos siūlus, galite prisidėti prie tvarios ir draugiškos aplinkai mados.

Alpakos vilnos siūlai yra praktiškas pasirinkimas. Jie suteikia jums galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir sukurti stilingus bei šiltus darbus, kuriuos galėsite mylėti ir dėvėti ilgą laiką.

 

Tai patys universaliausi siūlai jūsų mezginiams.

 

Siūlai tinkami megzti  visiems gaminiams: nuo megztų rūbų suaugusiems, iki aksesuarų ir interjero detalių. Siūlai tinka tiek kūdikiams ir vaikams, tiek suaugusiems. Galima nerti vąšeliu.  Tinka ir vėlimui. Beto tinkami megzti mezgino mašina.

 

Drops Alpaca mezgimo siūlų spalvynas yra labai platus.

 

Drops Alpaca  spalvynas susideda iš labai grynų atspalvių – vienspalvių (uni colour) bei daugybės šešėliuotų tonų – miksuotų spalvų (mix colour). Miksuotos siūlų spalvos pagamintos skirtingų spalvų vilnos žaliavą sumaišius dar prieš verpimą (šių spalvų siūlų kaina yra didesnė).

Drabužiai iš šių siūlų super patogūs, minkšti, lengvi ir ypatingai šilti.

 

 

Drops Alpaca mezgimo siulai - alpakos vilna - svelni alpaka - megztiniams sijonams kepurems - siulai kudikiams - naujagimio kojinytems - pleduku mezgimui

 

Ekologiški siūlai

 

Tai ypatingai švelnūs su gražiu švytėjimu alpakos vilnos siūlai, kuriuos pamėgo daugybė mezgėjų Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Alpakos pluoštas yra neapdorotas,  jis tik išplautas prieš dažymą ir nėra veikiamas jokiomis cheminėmis medžiagomis. Tokiu būdu išsaugotos natūralios vilnos savybės, tuo pačiu užtikrinama geresnė siūlų forma ir tekstūra.

 

Pagaminta: Peru
Žaliavos kilmė: Alpaka iš Peru

Šie siūlai turi Hohenstein instituto Oeko-Tex® sertifikatą (sertifikato numeris 22.HPE.07484), 100 standartą, II klasę. Tai reiškia, kad jis buvo išbandytas dėl kenksmingų medžiagų ir yra laikomas saugiu žmogaus ir ekologiniu požiūriu. II klasė reiškia, kad verpalai gali tiesiogiai liestis su oda, pavyzdžiui, palaidinės, marškiniai, čiužiniai ir kt.

 

Šioje svetainėje rasite dar daugiau nuostabių pavyzdžių ir įkvėpiančių idėjų su DROPS Alpaca siūlais. 

Turite klausimų susisiekite su mumis čia.

 

Scroll to Top
Siūlų Dama - Oficialus logotipas 2023 | siūlai | mezgimas | mezgimo įrankiai | mezgeja | žurnalai | atsiskaitymo sąlygos | siūlų dama tv