„Lucy” Muud rankų darbo odinis dėklas virbalams ir mezgimo priedams

85.09 

Liko 1

"Lucy" Muud rankų darbo odinis dėklas virbalams ir mezgimo priedams 85.09 
Tik 1 liko! Paskubėk!

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už €60

  • Užsisakyk iki 14.30 ir išsiųsime Jūsų užsakymą tą pačią dieną
  • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje 🇱🇹
  • 14 dienų prekių grąžinimas
Saugūs apmokėjimai

saugus-atsiskaitymas-paysera-transparent-siulu dama-nuo siulo iki mezginio

„Lucy” Muud rankų darbo odinis dėklas virbalams ir mezgimo priedams

 

Lucy iš Muud” yra absoliučiai būtinas dėklas išrankiai mezgėjai, mėgstančiai tik tvarkingai laikyti mezgimo reikmenis. Gražus dėklas sukurtas su daugybe kišenių įvairių dydžių mezgimo virbalams ir kitiems priedams.

Mažiausius virnbalus ar virbalus su valu dėkite į kairinę ir dešininę kišenes. Vidurinę dalį naudokite ilgesniems virbalams – iki 21 cm.

„Lucy” dėkle yra praktiška kišenė su metaline sagtimi, kad maži mezgimo aksesuarai būtų tvarkingi jūsų krepšyje, kai keliaujate. Be to, dėkle telpa trys gobeleno adatos ir matavimo juosta.

 

„Lucy” Muud dėklas mezgėjams:

 

Lucy Case knit QB 4404 Whisky - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt Muud qb-4404

• Rankų darbo iš aukščiausios kokybės odos, kuri tarnaus ilgus metus
•  Užsegimas metainėmis sagtimis
• Dėklas mezgimo virbalams, gobeleno adatoms, matavimo juostelei ir smulkmenoms

„Lucy” Muud specifikacijos:

Aukštis: 30 cm
Plotis, atidarytas: 43 cm
Plotis, uždaras : 15 cm
Medžiaga: oda

*Parduodamas tik dėklas, be mezgimo priedų

 

Kas yra MUUD?

 

MUUD yra daniškas prekės ženklas, su giliai įsišaknijusia skandinaviška mąstysena ir gyvenimo būdu. Muud kuria gražius aukščiausios kokybės odinius aksesuarus, kurie tarnauja ilgus metus.muudshopall d52ed10a 9e21 49ef 9dd7 a3f53886c641 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt Muud qb-4404

Jūsų mezginiai nusipelno rūpestingo saugojimo – kai esate namuose ar net keliaujate.

Todėl sukurta stilinga kolekcija, kad jūsų mezgimo ir nėrimo reikmenys būtų saugūs. Kiekviename krepšyje yra stilingų detalių ir praktiškų kišenių, kad būtų daug vietos aksesuarams, todėl mezgimo projektus lengva pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

 

 

MUUD  įkurta 2016 m., nes norėta pasiūlyti tai, ko šiai mezgimo pramonei dar trūko: kokybiškų aksesuarų kvalifikuotiems meistrams

 

 

Mezgimo aksesuarų dėklų Kolekcijos  

 

Visi gaminiai sukurti taip, kad būtų galima pasirinkti sau geriausią.
MUUD krepšiai yra skirti naudoti, todėl didžiausias dėmesys sutelktas į funkcionalumą. Siekta sukurti projektinius maišelius, kuriuose būtų vietos tiek patiems projektams, tiek būtiniems įrankiams. Daugelis mėgsta keliauti kartu su savo projektais, todėl daugelis krepšių yra su nuimamais ir reguliuojamais pečių dirželiais, leidžiančiais nešiotis ant peties arba per visą kūną.
Funkcionalumas taip pat susijęs su tvarkos palaikymu, todėl sukurti mažesni krepšiai, dėžutės ir dėklai, kuriuos galima sudėti į didelius krepšius
Muud gaminiai pagaminti iš Indijos odos ir apdirbti aukščiausios kokybės medžiagomis, kad būtų užtikrinta geriausia kokybė.

Papildoma informacija

Svoris 250 g
Priemonių gamintojas

Muud (Danija)