Pirmadieniais – Penktadieniais 8:30 – 16:30 | Tel.: +370 6733 8583

Drops Daisy (merino vilna) mezgimo siūlai

Drops Daisy (merino vilna) mezgimo siūlai

3.75 

3.75 

Sudėtis: 100 % merino vilna
Svoris/ilgis: 50 g apie 110 m
Rekomenduojamas virbalų dydis: 4 mm
Mezgimo tankis: 10 x 10 cm = 21 akis x 28 eilės
Priežiūra: skalbti rankomis, vėsiame max 30°C vandenyje

Nėra sandelyje?

Dalinkis su draugais

Nėra sandelyje?

Dalinkis su draugais

Drops Daisy (merino vilna) mezgimo siūlai

 

Naujausia Drops siūlų kolekcija – DROPS Daisy mezgimo siūlai! Šie siūlai yra tikra vilnos mylėtojų svajonė.

DROPS Daisy mezgimo siūlai yra gaminami iš 100% kelių ypač plonų merino vilnos gijų.

 

Kelios unikalios Drops Daisy siūlų savybės: drops daisy merino vilna rusva spalva - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt Drops <strong>Sudėtis</strong>: 100 % merino vilna <strong>Svoris/ilgis</strong>: 50 g apie 110 m <strong>Rekomenduojamas virbalų dydis</strong>: 4 mm <strong>Mezgimo tankis</strong>: 10 x 10 cm = 21 akis x 28 eilės <strong>Priežiūra</strong>: skalbti rankomis, vėsiame max 30°C vandenyje

 

 1. Natūralumas: DROPS Daisy siūlai yra verpti iš neapdorotų vilnos pluoštų, kurie yra tik skalbiami ir neapdorojami jokiu cheminiu būdu. Tai reiškia, kad jie išlaiko visą natūralių vilnos savybių grožį ir naudą. Jie geriau kvėpuoja, suteikdami jūsų mezginiams ypatingą šilumą ir komfortą.
 2. Elastingumas: Siūlai yra pagaminti iš 4 kartu susuktų sruogų, kurios suteikia papildomo elastingumo. Tai leidžia jums lengvai kurti mezginius įvairias raštais, nes siūlai puikiai išlaiko savo formą.
 3. Universalumas: DROPS Daisy siūlai tinka megzti įvairaus amžiaus žmonėms ir įvairiems projektams, nuo šiltų šalikų iki elegantiškų megztinių.
 4. Atsakomybė: DROPS Daisy merino vilna kilusi tik iš laisvėje laikomų gyvūnų Pietų Amerikoje. Tai užtikrina, kad siūlai yra pagaminti etiškai.

 

Labai svarbi  tinkama mezginių priežiūra. Įsitikinkite, kad Drops Daisy mezgate tinkamai įtempdami – megzkite įtemptai, o ne laisvai, ir laikykitės priežiūros instrukcijų, kad jūsų mezginiai jus ilgai džiugintų.

 

Kuo naudinga merino vilnos mezgimo siūlai?

 

 1. Šilumos reguliavimas: Merino vilna puikiai reguliuoja šilumą. Ji gali išlaikyti kūno šilumą šaltu oru, bet taip pat neleidžia perkaisti, kai temperatūra pakyla. Todėl puikiai tinka megzti ne tik šiltus žieminius, bet ir šiltų metų laikų rūbus.
 2. Kvėpavimas: Merino vilnos mezginiai kvėpuoja. Tai yra, leidžia orui cirkuliuoti tarp audinio pluoštų, kas padeda išvengti drėgmės, prakaito susikaupimo, todėl drabužiai lieka sausi ir komfortiški.
 3. Minkštumas ir patogumas: Merino vilna yra ypatingai minkšta ir maloni odai. Ji nesukelia niežulio ar odos sudirginimo, todėl dažnai naudojama apatinių rūbų mezgimui.
 4. Alergijos mažinimas: Daugelis žmonių, turinčių vilnos alergiją, gali dėvėti merino vilnos drabužius, nes merino vilna yra švelnesnė ir mažiau alergeninė nei kitos vilnos rūšys.
 5. Atsparumas kvapams ir dėmėms: Merino vilna yra atspari kvapams ir dėmėms. Ji išlieka švari ir nepritraukia nepageidaujamų kvapų.
 6. Lengva priežiūra: Daugumos merino vilnos mezginių lengva priežiūra. Jie retai susitraukia, todėl gali būti naudojami ilgą laiką.
 7. Ekologija: Merino vilna yra natūralus, perdirbamas gamtos produktas, o naudojant atsakingus žemės ūkio metodus, galima išlaikyti aplinkos tvarumą.

Dėl šių savybių merino vilną yra viena populiariausių mezgėjų tarpe. Tinka megzti patogius, šiltus megztinius, kardiganus, kepures ir šalikus, kitus akcesuarus, pledukus ir t.t.

 

Šioje svetainėje rasite dar daugiau nuostabių pavyzdžių ir įkvėpiančių idėjų su DROPS Daisy siūlais. 

Turite klausimų susisiekite su mumis čia.

 

Pagaminta: Peru
Žaliavos kilmė: vilna iš Pietų Amerikos

Šie siūlai turi Hohenstein instituto Oeko-Tex® sertifikatą (sertifikato numeris 23.HPE.36896), 100 standartą, II klasę. Tai reiškia, kad jis buvo išbandytas dėl kenksmingų medžiagų ir yra laikomas saugiu žmogaus ir ekologiniu požiūriu. II klasė reiškia, kad verpalai gali tiesiogiai liestis su oda, pavyzdžiui, palaidinės, marškiniai, čiužiniai ir kt.

Scroll to Top
Siūlų Dama - Oficialus logotipas 2023 | siūlai | mezgimas | mezgimo įrankiai | mezgeja | žurnalai | atsiskaitymo sąlygos | siūlų dama tv