Turite klausimų? Susisiekite ☎️: +37067338583

Nemokamas ir greitas 🚀 pristatymas su OMNIVA visiems užsakymams virš €60.00 visoje Lietuvoje 🇱🇹

Pasirinkite kalbą

Naršyti

Turite klausimų?

📞 Susisiekite telefonu +370 673 38583

Didmeninė prekyba

Registracija

Sekite mus

Saugūs atsiskaitymai

trust-symbols_a - siulu dama - saugus apmokejimai 2024

saugus-atsiskaitymas-paysera-transparent-siulu dama-nuo siulo iki mezginio

"Cocoknits" išskirtiniai mezgimo aksesuarai

Cocoknits išskirtiniai mezgimo aksesuarai

Dažnai laukiame, kol po ilgos dienos galėsime pasiimti į rankas mezginį ir su juo atsipalaiduoti. Su Cocoknits mezgimo aksesuarais mezgimo procesas taps dar malonesnis ne tik rankoms, bet ir akiai. Jie taps mūsų pagalbininkai, susiduriant su problemomis, kaip pamestos akys ar jų skaičius, susidarę pumpurėliai, ar ilgas mezginio džiovinimas. Visas šias problemas jums išspręs šio gamintojo produkcija.

Cocockits yra dar jauna kompanija, įsikūrusi Kalifornijoje nuo 2007-ųjų. Jos įkūrėja su dar keliomis bendramintėmis, mylinčiomis mezgimą, sukūrė ir išpuoselėjo aukštos klasės aksesuarus, skirtus mezgėjoms. Dėl savo šiuolaikiško minimalistinio dizaino ir požiūrio į ekologiškumą, tvarumą ir funkcionalumą šios prekės tapo ypač populiarios visame pasaulyje.

Produktuose ir pakuotėse vyrauja žemiškos neutralios spalvos, tačiau vienas kitas produktas yra ryškus ir žaismingas ne tik spalva, bet ir savo forma.

Cocoknits prekės ženklas sukurtas tam, kad mezgimas ir rūpinimasis mezginiais taptų ne tik patogus, greitas, bet ir malonus akiai. Visa produkcija pritaikyta ne tik tam, kad gerai atliktų jam skirtą funkciją, bet ir šiuolaikiškai žiūrėtųsi namų interjere.

 

 

Kraft Caddy krepšys/rankinė mezgimo priemonėms

KRAFTCADDY cocoknits krepsys3 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.ltPagaminta iš tvirto plaunamo popieriaus, tad galite nesibaiminant įsidėti į krepšį kavos termosą ir keliauti su juo į paplūdimį ar į sodybą ilsėtis ir megzti.

Šiame krepšelyje gausybė kišenėlių įvairioms smulkmenoms, tad jis pasitarnaus ne tik kaip mezgėjos krepšys, bet ir kaip patogus draugas kelionėse.

Užima nedaug vietos, gali būti naudojamas kaip daiktadėžė namuose. Jūsų mezgimo įrankiai bus sudėti tvarkingai, o ir namų interjere atrodys gražiai.

Kaip teigia pati kūrėja: “Visada ieškau patrauklių būdų sutalpinti ir tvarkyti savo daiktus – nuo ​​mezgimo įrankių, paliktų ten, kur paskutinį kartą mezgiau, iki mažų biuro reikmenų, išsibarsčiusių po mano darbo stalą, ir kasdienių kelionės reikmenų, kurie pasimeta kuprinės apačioje. Supratau, kad skalbiamas audinys, naudojamas mūsų projekto rinkiniui, yra tobula medžiaga – pakankamai standi, kad būtų galima dėti daiktus vertikaliai, bet ir skalbiama (pakelkite ranką, jei kada nors išpylėte visą kavą į krepšį?). Sukūriau Kraft Caddy su kuo daugiau kišenių – viduje ir išorėje – jų niekada nebus per daug! Plačiai atsidarantis didesniems daiktams, tokiems kaip mezgimo projektai, pietūs ir vandens butelis, susuktas megztinis kelionėms – ir visa tai telpa į krepšį”

Šį krepšį rasite čia

Drėgmę sugeriantis rankšluostis

ranksluostis cocoknits mezginiams - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

 

Dar viena išskirtinė prekė, kurią siūlo – tai itin gerai drėgmę sugeriantis rankšluostis.

  • Jis pagreitina išskalbtų gaminių džiovinimo laiką.
  • Pagamintas yra iš lengvo veltinio audinio, kuris absorbuoja daug daugiau drėgmės nei įprastas medvilnės rankšluostis.
  • Rankšluostis yra supakuotas į daugkartinio naudojimo lininį maišelį su virvelėmis, kad būtų kuo mažiau pakuočių atliekų.

Šį rankšluostį įsigysite čia

 

Magnetinė lenta mezginių schemoms

cocoknits lenta2 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

Dažnai mezgate iš schemų ir vis save pagaunate galvojant, kurią eilutę dabar baigiau megzti?

 

Tai ši magnetinė lenta jums taptų tikra pagalbininkė. Ji patogiai pasistato, kad schema matytųsi jums patogiu kampu.

Supakuota į daugkartinio naudojimo lininį maišelį, užtraukiamą raišteliais, tad nenaudojama lenta nesusibraižys ir saugiai galės būti laikoma ar transportuojama.

Šią lentą įsigysite čia

 

 

 

Įvairūs mezgimo priedai:

cocoknits triangle 240x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.ltAkių žymekliai:

Mezginio akių žymekliai – tai vienas populiariausių mezgimo aksesuarų, padedančiais nepasimesti mezginyje . Cocoknits jų siūlo labai įvairių spalvų, formų ir komplektacijų, kad kiekviena mezgėja atrastų sau labiausiai tinkamus. Žymekliai guli jaukiose kieto kartono dėžutėse, tad visuomet turės savo vietą.

Jie gaminami iš nailonu dengto metalo, tad puikiai lips, pvz. prie Cocoknits magnetinės lentos.

Įsigykite juos čia

 

Stabdžiukai:cocoknits stabdziukai - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

Dažnai pasitaiko įvairių stabdžiukų formų, kurios atkimba, neprisitaiko prie reikiamų virbalų. Šie puikūs tuo, kad yra minkšti ir lankstūs, prisitaiko prie reikiamo virbalų dydžio, o panaudotas atgauna savo pradinę formą.

Pagaminti iš PVA putos, yra lengvi, sodrių spalvų.  Puikiai tiks tiek mediniams, tiek metaliniams. Šis gaminys tiesiog puikus, nes yra universalus, nes yra universalus ir tinka prie bet kurios firmos produkcijos.

Įsigysite juos čia

 

Žirklutės nukirpti verpalams:cocoknits snip - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

 

Dažnai susiduriame su problema, kad žirklutės greitai atšimpa, yra nepatogios, plastikinės dalys ima trupėti. Cocoknits sukūrė tik siūlams tinkamas karpyti žirklutes.

Jos pagamintos iš vientiso metalo, tad bus ilgaamžės. Žnyplių dalis trumputė, tad patogu jomis pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas. Kad jos būtų saugios, komplektacijoje yra gražus odinis dėkliukas, kuris uždengs aštriąją žirklučių dalį.

Įsigysite jas čia

 

Įrankis pūkeliams šalinti:cocoknits peiliukas3 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

Visi žinome, kad natūralūs pluoštai linkę pasipumpuruoti. Todėl, kad atšviežintume gaminius ir atgautume gražią jų išvaizdą, į pagalbą galime pasitelkti “skuteklį”, kuris gražiai ir švelniai, nepažeisdamas gaminio, pašalins visus nereikalingus pūkelius.

Peiliukas pūkams surinkti čia

 

 

 

PEBBLETAPEMEASURE PINK MAIN WebCrop 2294f7aa 041c 4532 94f3 f4b9fc4fbc34 1056x1232 467x599 234x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama - SIŪLAI INTERNETU - Mezgimo priemonės - IŠPARDUOTUVĖ 🧶 Siūlų Dama - tai mūsų DIDŽIAUSIA tavo mėgstamiausių siūlų bei mezgimo priemonių parduotuvė interente. Drops Phildar KnitPro Lana Gatto https://siuludama.lt

Matavimo juosta:

Daiktas, be kurio neapsieis nei viena kūrėja, nes reikalinga išsimatuoti mezginio tankį, savo matmenis, paskui ir patį gaminį. Cocoknits išskirtinumas jų formoje ir pakuotėje. Jausmas tarsi laikytumėte nušlifuotą gražų akmenėlį

O jį laikysite daugkartiniame lininiame maišelyje.

Matavimo “akmenėlius” rasite čia

 

 

 

 

Cocoknits yra įsipareigojusi išvengti plastiko, tad kur tik įmanoma naudoja PLA*,  100% biologiškai skaidžių augalų ląstelieną, kuri atstoja sintetino plastiko pakuotes.

* PLA – 100% skaidulų atliekų, vadinamų polipieno rūgštimi, kuri gaminama iš fermentuoto augalinio krakmolo, pavyzdžiui, kukurūzų, runkelių ar cukranendrių. Jis yra 100% biologiškai skaidus ir jame nėra plastiko (šis produktas gali sušlapti; jis netirpsta vandenyje).

Kyla klausimai, ką padovanoti mezgančiam žmogui, kuris, atrodo, jau viską turi?
Rinkitės šiuos išskirtinius kokybiškus ir tvarius gaminius. Tokiomis dovanomis tikrai apsidžiaugs kiekvienas kūrėjas.

Visos COCOKNITS prekės čia

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje 🇱🇹

Visiems užsakymams virš €60

14 dienų prekių grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimas

Prekių pristatymas visame pasaulyje

100% Saugūs Apmokėjimai

Paysera / Klix / PayPal / MasterCard / Visa / Stripe