Pirmadieniais – Penktadieniais 8:30 – 16:30 | Tel.: +370 6733 8583

Search
Search

“Cocoknits” išskirtiniai mezgimo aksesuarai

Dažnai laukiame, kol po ilgos dienos galėsime pasiimti į rankas mezginį ir su juo atsipalaiduoti. Tačiau su šios kompanijos mezgimo aksesuarais mezgimo procesas taps dar malonesnis ne tik rankoms, bet ir akiai. Jie taps mūsų pagalbininkai, susiduriant su problemomis, kaip pamestos akys ar jų skaičius, susidarę pumpurėliai, ar ilgas mezginio džiovinimas. Visas šias problemas jums išspręs šio gamintojo produkcija.

„ Cocockits“, dar palyginus, jauna kompanija, įsikūrusi Kalifornijoje nuo 2007-ųjų. Jos įkūrėja su dar keliomis bendramintėmis, mylinčiomis mezgimą, sukūrė ir išpuoselėjo „premium“ klasės aksesuarus, skirtus mezgėjoms. Dėl savo šiuolaikiško minimalistinio dizaino ir požiūrio apie ekologiškumą, tvarumą ir funkcionalumą šios prekės tapo ypač populiarios.

Produktuose ir pakuotėse vyrauja žemiškos neutralios spalvos, tačiau vienas kitas produktas yra ryškus ir žaismingas ne tik spalva, bet ir savo forma.

„Cocoknits“ prekės ženklas sukurtas tam, kad mezgimas ir rūpinimasis mezginiais taptų ne tik patogus, greitas, bet ir malonus akiai. Visa produkcija pritaikyta, kad ne tik gerai atliktų jam skirtą funkciją, bet ir šiuolaikiškai žiūrėtųsi namų interjere.

 

 

Krepšys/rankinė mezgimo priemonėms

Cocoknits Kraft Caddy accessory available at Knitnstitch– „Google Chrome 2022 11 04 110856 225x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.ltPagaminta iš tvirto plaunamo popieriaus, tad nebijodamos galite įsidėti į šį krepšį kavos termosą ir keliauti su juo į paplūdimį ar į sodybą, ilsėtis ir megzti.

Šiame krepšelyje gausybė kišenėlių įvairioms smulkmenoms, tad jis pasitarnaus ne tik kaip mezgėjos krepšys, bet ir kaip patogus draugas kelionėse.

Galima patogiai susidėti reikiamus daiktus. Užima nedaug vietos, gali būti naudojamas kaip daiktadėžė namuose.

Jūsų mezgimo įrankiai bus sudėti tvarkingai, o ir namų interjere atrodys gražiai.

 

 

 

 

Drėgmę sugeriantis rankšluostis

Super Absorbent Towel – Cocoknits– „Google Chrome 2022 11 04 121242 224x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt

Dar viena išskirtinė prekė, kurią siūlo – tai itin gerai drėgmę sugeriantis rankšluostis. Jis pagreitina išskalbtų gaminių džiovinimo laiką.

Pagamintas yra iš lengvo veltinio audinio, kuris absorbuoja daug daugiau drėgmės nei įprastas medvilnės rankšluostis. Rankšluostis yra supakuotas į daugkartinio naudojimo lininį maišelį su virvelėmis, kad būtų kuo mažiau pakuočių atliekų.

 

 

 

 

 

 

Magnetinė lenta mezginių schemoms

cocoknits lenta2 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.ltDažnai mezgate iš schemų ir vis save pagaunate galvojant, kurią eilutę dabar baigiau megzti?

Tai ši magnetinė lenta jums taptų tikra pagalbininkė. Ji patogiai pasistato, kad schema matytųsi jums patogiu kampu.

Supakuota į daugkartinio naudojimo lininį maišelį, užtraukiamą raišteliais, tad nenaudojama lenta nesusibraižys ir saugiai galės būti laikoma ar transportuojama.

 

 

 

 

 

 

Įvairūs mezgimo priedai:

cocoknits triangle 240x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.ltAkių žymekliai:

Mezginio akių žymekliai – tai vienas labiausiai padedančiu nepasimesti mezginyje aksesuarų. “Cocoknits” gamintojai jų siūlo labai įvairių spalvų, formų ir komplektacijų, kad kiekviena mezgėja atrastų sau labiausiai tinkamus. Žymekliai guli jaukiose kieto kartono dėžutėse, tad visuomet turės savo vietą. Jie gaminami iš nailonu dengto metalo, tad puikiai lips, pvz. prie “Cocoknits” magnetinės lentos.

 

 

 

 

Stitch Stoppers – Cocoknits– „Google Chrome 2022 11 04 134140 225x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt

Stabdžiukai:

Dažnai pasitaiko įvairių stabdžiukų formų, kurios atkimba, neprisitaiko prie reikiamų virbalų. Šie puikūs tuo, kad yra minkšti ir lankstūs, prisitaiko prie reikiamo virbalų dydžio, o panaudotas atgauna savo pradinę formą.

Pagaminti iš PVA putos, yra lengvi, sodrių spalvų.  Puikiai tiks tiek mediniams, tiek metaliniams. Dar šie stabdžiukai yra puikūs tuom, kad juos galima panaudoti tiek ant virbalų galiukų, tiek perkišant valą, tad nereikia papildomai įsigyti įvairių gamintojų stabdžiukų, pritaikytų tik jų gamybos produkcijai. Šis gaminys tiesiog puikus, nes yra universalus .

 

 

 

 

Žirklutės nukirpti verpalams:cocoknits snip - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt

 

Dažnai susiduriame su problema, kad žirklutės greitai atšimpa, yra nepatogios, plastikinės dalys ima trupėti. “Cocoknits” sukūrė tik siūlams tinkamas karpyti žirklutes. Jos pagamintos iš vientiso metalo, tad bus ilgaamžės. Žnyplių dalis trumputė, tad patogu jomis pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas. Kad jos būtų saugios, komplektacijoje yra gražus odinis dėkliukas, kuris uždengs aštriąją žirklučių dalį.

 

 

 

 

 

cocoknits peiliukas3 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.ltĮrankis pūkeliams šalinti:

Visi žinome, kad natūralūs pluoštai linkę pasipumpuruoti, kad gaminius atšviežintume ir atgautume gražią išvaizdą, galime pasitelkti į pagalbą “skuteklį”, kuris gražiai ir švelniai, nepažeisdamas gaminio, pašalins visus nereikalingus pūkelius.

 

 

 

 

PEBBLETAPEMEASURE PINK MAIN WebCrop 2294f7aa 041c 4532 94f3 f4b9fc4fbc34 1056x1232 467x599 234x300 1 - Siulų dama - siūlai mezgėjoms megzti kojines megztinius šalikus šalikas megztinis siūlų parduotuvė pigiausi siūlai geriausi pasiūlymai nemokama registracija - Siūlų Dama Siūlų pasaulis https://siuludama.lt

Matavimo juosta:

Daiktas be kurio neapsies nei viena kūrėja, nes reikalinga išsimatuoti mezginio tankį, savo matmenis, paskui patį gaminį. “Cocoknits’ išskirtinumas jų formoje, pakuotėje. Jausmas tarsi laikytumėte nušlifuotą gražų akmenėlį, o jį laikote daugkartiniame lininiame maišelyje.

 

 

 

 

“Cocoknits” yra įsipareigojusi išvengti plastiko, tad kur tik įmanoma naudoja PLA*,  100% biologiškai skaidžių augalų ląstelieną, kuri atstoja sintetino plastiko pakuotes.

* PLA – 100% skaidulų atliekų, vadinamų polipieno rūgštimi, kuri gaminama iš fermentuoto augalinio krakmolo, pavyzdžiui, kukurūzų, runkelių ar cukranendrių. Jis yra 100% biologiškai skaidus ir jame nėra plastiko (šis produktas gali sušlapti; jis netirpsta vandenyje).

Jei kyla klausimų, kas tinkama dovanoti mezgėjai, kuri atrodytu jau viską turi? Rinkitės šiuos išskirtinius, kokybiškus ir tvarius gaminius. Tokiomis dovanomis tikrai apsidžiaugs kiekviena kūrėja.

 

Visos COCOKNITS prekės čia

Taipogi Skaitykite!

Uncategorized

-15% siūlams ir virbalams

Mielos mezgančios moterys! Jauskite kašmyro švelnumą, alpakos šilumą, moherio nuotaikingą kutenimą. Nepamirškite sportuoti su geriausiais treniruokliais – virbalais. Tad visam šiam malonumui susikurti dovanojame -15%

Skaityti Straipsnį »

Mezgimo siūlų pluoštai

Ieškote siūlų savo mezginiui, bet vis nenusprendžiate kurie Jums tinkamiausi? O galbūt niekada ir nesusimąstėte, koks skirtumas tarp sintetinių, augalinių bei gyvulinių siūlų? Jei neseniai

Skaityti Straipsnį »
Scroll to Top
Siūlų Dama - Oficialus logotipas 2023 | siūlai | mezgimas | mezgimo įrankiai | mezgeja | žurnalai | atsiskaitymo sąlygos | siūlų dama tv